logo ytat
facebook    logo ins

Uczestnicy

2nd Chance: Hanna Elevant, Alfhilda Törmänen, Hanna Ruohola, Jenni Mäensivu, Roosa Yrjänä, Eerika Toivanen
Helsiński Uniwersytet Nauk Stosowanych, Finlandia

Liisa Aid
Estońska Akademia Sztuk Pięknych, Estonia

Kreeta Aidla
Wyższa Szkoła Sztuki w Tartu, Estonia

Zofia Anderwald
Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, Polska

Veronika Carbová
Uniwersytet Techniczny w Libercu, Czechy

Aneta Dvořáková
Akademia Sztuki, Architektury i Wzornictwa  w Pradze, Czechy

Lucie Horáková
Uniwersytet w Hradec Králové, Czechy

Shizu Inoue
Uniwersytet Sztuki i Projektowania Joshibi, Japonia

Ioana Cristina Iorga
Narodowy Uniwersytet Artystyczny w Bukareszcie, Rumunia

Rasa Jundulaitė
Wileńska Akademia Sztuki, Litwa 

Nagisa Kameshita
Studium Sztuki i Projektowania Joshibi, Japonia

Kairi Katmann
Estońska Akademia Sztuk Pięknych, Estonia

Rentaro Kawamoto
Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Jokohamie, Japonia

Kenno: Lakriima Machreich, Riikka Jalava
Helsiński Uniwersytet Nauk Stosowanych, Finlandia

Anna Kirkova
Narodowa Akademia Sztuki, Bułgaria

Majda Kramberger
Uniwersytet Lublański, Słowenia

Sebastian Piotr Kozadój
Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, Polska

Ayano Kumagai
Tokijski Uniwersytet Zokei, Japonia

Melissa Leandro
Wyższa Szkoła Instytutu Sztuki w Chicago, Stany Zjednoczone

Joyce Safe Lee
Wyższa Szkoła Instytutu Sztuki w Chicago, Stany Zjednoczone

Mamiko Miyazawa
Uniwersytet Artystyczny Musashino, Japonia

Hiromi Mizushima
Uniwersytet Artystyczny Musashino, Japonia

Laura Motiejũnaité
Wileńska Akademia Sztuki, Litwa

Reina Nakazawa
Uniwersytet Artystyczny Tama, Japonia

Maryna Naumchuk
Lwowska Narodowa Akademia Sztuki, Ukraina

Patrycja Nurkan
Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, Polska

Juula Pärdi
Wyższa Szkoła Sztuki w Tartu, Estonia

Jakub Rásl 
Uniwersytet Techniczny w Libercu, Czechy

Anaёlle Renault 
Królewska Akademia Sztuk Pięknych w Brukseli, Belgia

Isabela Cristina Rizea
Narodowy Uniwersytet Artystyczny w Bukareszcie, Rumunia

Olena Sira
Lwowska Narodowa Akademia Sztuki, Ukraina

Marta Sobczyńska
Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, Polska

Katarzyna Sojka
Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, Polska

Jakub Stworzyjan
Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, Polska

Klaudia Ścigalska
Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, Polska

Petra Šink
Uniwersytet Lublański, Słowenia 

Team work - students of Textile Art Studio: Radek Dunovský, Mirka Vokounová, Eliška Hlaváčková, Alžběta Hnízdilová, Pavla Nosková, Amálie Koppová Kateřina Haderková, Kristína Dúhová, Zuzana Ševčíková, Lucie Miklóšová Veronika Čejková, Alžběta Prouzová, Ondřej Trnka, Alžběta Kováčiková Filip Menšl
Akademia Sztuki, Architektury i Wzornictwa  w Pradze, Czechy

Risa Ushida
Tokijski Uniwersytet Zokei, Japonia

Dominika Walczak
Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, Polska

Mariya Vasileva
Narodowa Akademia Sztuki, Bułgaria

JustineVincent
Wyższa Szkoła Sztuki, Projektowania i Tkaniny (Ésaat), Francja

Yu Yamanaka
Uniwersytet Sztuki i Projektowania Joshibi, Japonia

Megumi Yanagishita
Uniwersytet Artystyczny Tama, Japonia

Kateřina Zelingerowá
Uniwersytet w Hradec Králové, Czechy

Zuzana Zmateková
Akademia Sztuk Pięknych i Wzornictwa w Bratysławie, Słowacja

Vlasta Žáková
Akademia Sztuk Pięknych i Wzornictwa w Bratysławie, Słowacja